+48 22 382 16 60,  +48 515 600 303

BPS Solutions Uruchomienie strony

4 czerwiec 2018
1 maj 2020 7:51 am
Rating:
(1 głos)
25806 razy

Witamy wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy także do polubienia i udostępnienia strony na portalach społecznościowych oraz częstych odwiedzin! 

BPS Solutions to wysoko wyspecjalizowana firma dysponująca doświadczoną kadrą fachowców, rozbudowanym parkiem maszynowym oraz zapleczem produkcyjnym. Świadczymy usługi z zakresu obróbki skrawaniem i elektroerozyjnej na maszynach CNC i konwencjonalnych. Wykonujemy zlecenia jednostkowe oraz produkcyjne krótko i średnio-seryjne detali z metali i tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę usług z zakresu obróbki metali. Posiadamy centra frezerskie 3 i 5 osiowe, wieloosiowe centra tokarskie, elektrodrążarki drutowe i wgłębne oraz wiele innych maszyn. Projektujemy i dostarczamy naszym Klientom wykrojniki, tłocznik, formy wtryskowe, formy rozdmuchowe, linie produkcyjne i przyrządy specjalne. Posiadamy własną wtryskownię. Mogą państwo złożyć także zamówienie na produkcję elementów z tworzyw sztucznych i gumy.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.